Rekonstrukce objektů

 

S postupem času dochází k degradaci užitných vlastností objektů působením povětrnostních vlivů, užitným opotřebením ale i k tzv. morálnímu zastárání, které je přinášeno neustálým rozvojem v oblasti stavebních technologií, ale i technologií zlepšujících pohodlí a kvalitu života. Mezi tyto vymoženosti můžeme počítat nové systémy vytápění a klimatizování prostor, elektronické zařízení pro ostrahu objektů, využití moderních spotřebičů v kuchyních, připojení k internetu a podobně.

Firma MK stavební s.r.o. zajišťuje rekonstrukce obytných domů, bytů, veřejných a historických objektů. V rámci rekonstrukcí budov provádíme opravy fasád a výměny oken a dveří, které zvyšují energetickou úspornost domů. Při rekonstrukcích vnitřních prostor provádíme opravy sociálních zařízení, koupelen, ale i celých interiérů.

Samostatnou kapitolou jsou rekonstrukce historických budov, při nichž je kladen důraz na zachování historické hodnoty objektu. V těchto případech úzce spolupracujeme s památkáři. Pro tyto realizace jsou využívány i speciální postupy a materiály.

V rámci rekonstrukcí realizujeme:

- zateplení fasád
- instalace moderních výplní stavebních otvorů (dveře okna)
- rekonstrukce bytových jader
- rekonstrukce interiérů - obytných i komerčních
- rekonstrukce fasád historických budov
- rekonstrukce sociálních zařízení ve veřejných budovách

Ukázky realizovaných staveb naleznete na stránce REFERENCE.